Ne mogu hardverski omogućiti Wi-Fi na Lenovo THINKPAD T430

Pin
Send
Share
Send

Sergej, dobar dan!

Ikona Wi-Fi prekrižena je crvenim križem, upravljački program ažuriran, fn + f5 pokušao, pokrenuo i zaustavio uređaj putem upravitelja uređaja i putem uslužnog programa za povezivanje Wi-Fi Intel PROSet (kune se da trebate omogućiti WiFi u hardveru), omogućeno je automatsko podešavanje WLAN-a.

Postoje li druge mogućnosti?

Odgovor

Zdravo. Hardver znači upotrebu zasebne sklopke na kućištu prijenosnog računala. A vaš Lenovo THINKPAD T430 trebao bi imati zasebnu sklopku za Wi-Fi. Najvjerojatnije izgleda ovako:

A ako je Wi-Fi hardverski isključen (pomoću ovog prekidača), tada nećete moći uključiti bežičnu komunikaciju ni putem postavki sustava Windows ni putem drugih programa.

Ako je ovaj prekidač uključen, a Wi-Fi i dalje ne radi, pokušajte ga uključiti putem "Windows Mobility Center". Kako to učiniti, u članku sam pokazao kako omogućiti Wi-Fi na prijenosnom računalu Lenovo. A ako imate instaliran Windows 10, možete vidjeti članak Bežična mreža - onemogućeno u sustavu Windows 10. Wi-Fi se ne uključuje.

Ali mislim da ćete moći uključiti Wi-Fi pomoću prekidača (hardvera) na kućištu vašeg Lenovo THINKPAD T430. Možete ga uključiti, a zatim isključiti, ponovo pokrenuti prijenosno računalo i ponovo uključiti. Istina, ne znam što imate tamo s vozačima. Jeste li ih instalirali s web mjesta Lenovo za svoj model. Pa, u programu Intel PROSet provjerite i postavke. A onda ste najvjerojatnije promijenili razne parametre kada ste pokušali uključiti bežičnu vezu.

28.09.18

5

Na pitanje Jurija

Pin
Send
Share
Send

Gledaj video: How to Install a 3G SIM Card in your Laptop (Rujan 2024).

essaisrff-com